eTwinning

Projekty eTwinning probíhají na základě vzájemné spolupráce dvou nebo více partnerských škol na evropské úrovni.
V aktivitách našich projektů s dětmi využíváme informační a komunikační technologie.
Děti se díky eTwinningu učí vzájemné spolupráci a společně sdílejí radost ze společně dokončených úkolů, svých a kamarádů z partnerské školy.

eTwinning MŠ Kytlická

Přínosy eTwinningu pro naše předškoláky

Jsme rádi, že se do eTwinningových aktivit zapojují také rodiče našich dětí.

Money 2

Money2 - Školní vzdělávací program.pdf

Projekt Money 2 byl zaměřen na finanční gramotnost dětí. Třída Medvídci plnila každé dva týdny jeden školkový úkol a jeden "domácí", kdy se do projektu zapojili také rodiče dětí. Děti za splněné úkoly dostávaly "výplatu" v podobě etwinningovýcg peněz. Za ty si pak na konci projektu mohly koupit dárky, které pro ně vytvořili kamárádi z partnerských školek - Slovensko a Polsko. Děti na plnění úkolů vzájemně spolupracovali i s dětmi ze zahraničí, mimo jiné vytvořili i společný plakát a knihu. Také se setkali online a zhodnotili společně celý projekt. Rodiče hodnotili aktivity v projketu pomocí online dotazníku.

Děti se díky projektu učily vzájemné spolupráci, komunikaci, plánovaly si svou práci, vážily si práce své i druhých, hospodařily s penězi a za svou práci zodpovídaly a také z ní společně sdílely radost.

KAŽDÝ Z NAŠICH PROJEKTŮ SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT KLIKNUTÍM NA JEHO NÁZEV

PAW FRIENDS