ŠvP Studenov 2022

29. 6. 2022
Ráno nás vzbudil silný liják a vypadalo to, že bude pršet celý den. Tak jsme šli na výtečnou snídani a pak si hráli v jídelně. Potom se Krakonoš konečně slitoval, mraky rozehnal a my mohli před obědem na chvíli ven.
Po svačině už nás čekaly další úkoly od lištičky Tlapičky. Rozházela nám v lese liščí puzzle a za odměnu si pro nás přichystala orientační běh podle obrázků a na konci už na nás čekal poklad od Tlapičky.
Po večeři nás ještě čekalo ne posteli poslední překvapení od lišky a tím byl liščí polštářek pro každého z nás.
Dobrou noc a zítra cca v 11. 30 u školky na shledanou.

28. 6. 2022
Ráno jsme se vzbudili do příjemně chladného dne, což bylo to nejlepší pro náš celodenní výlet. Ale...nejdříve jsme se skvěle najedli u tradiční lenochovy snídaně!
Po snídani jsme s naší lištičkou Tlapičkou vyrazili na Liščí stezku do Harrachova, kde jsme se pěkně vyřádili a ještě se spoustu nového dozvěděli.
A pak už jsme pokračovali k Mumlavským vodopádům...a to tedy bylo něco!
A pak nás čekalo další parádní překvapení, kdy jsme si mohli hrát v potůčku a v lese okolo něj. Vodní hrátky jsme si báječně užili:-).

Po procházce Harrachovem, jsme si ještě stihli pohrát na hřišti a pak si dali zmrzku ve sklárně.
Mějte se krásně a zítra se zase ozveme:-).

27. 6. 2022
Ráno jsme vyrazili od školky směrem Studenov do Lenocha, kde už to někteří z nás dobře znají a moc jsme se těšili.
Cestou jsme stihli ještě svačinu a pak už jsme zase pokračovali do Krkonoš.
Před oběděm jsme se stihli ubytovat a chvíli posedět před Lenochem. Odpočinek před taháním kufrů:-).

K obědu byla výborná polévka a špagety. Všechno jsme snědli!
Po obědě jsme si chvilku odpočinuli a pak jsme vyrazili ven, kde jsme se dozvěděli v jakém družstvu budeme. Poznáme se podle barevných náramků a také jsme vymysleli jména družstev a vytvořili vlajky. Tak schválně hádejte, jak se jmenujeme:-)
A letos nás bude celou naší školkou v přírodě provázet liška. Ještě jí musíme vymyslet jméno a zatím jsme pro ni postavili nory.
Pak jsme se posilnili svačinou a šli hrát fotbal, tvořit z přírodnin, malovat si a také se nechali pokreslit henou. Za chvilku půjdeme na večeři a dozvíme se, co nás čeká zítra. Mějte se krásně, všichni jsou v pořádku a užíváme si Krkonoše:-).
Tak zase zítra ahoj!